۲ مرکز واکسیناسیون شبانه روزی در البرز افتتاح می شود

سخنگوی قرارگاه مقابله با کرونا استان البرز از سیر نزولی کرونا در البرز خبر داد و گفت: در نظر داریم با هدف افزایش آمار واکسیناسیون در استان علاوه بر راه‌اندازی مراکز بهداشت روستایی، ۲ مرکز واکسیناسیون شبانه روزی نیز به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج  مهرداد بابایی، سخنگوی قرارگاه مقابله با کرونا استان البرز،صبح  امروز در جمع خبرنگاران  در خصوص آخرین شرایط شیوع بیماری در استان، اظهار داشت: خوشبختانه آمار کرونا در استان روند کاهشی به خود گرفته است.

سخنگوی قرارگاه مقابله با کرونا استان البرز با تأکید بر اینکه آمار همچنان بالا است، افزود: در حال حاضر آمار شیوع بیماری به پیک چهارم نزدیک شده است و امیدواریم بتوانیم با سرعت بیشتری روند کاهشی را پشت سربگذاریم.

بابایی تصریح کرد: همچنان ۶ شهرستان وضعیت قرمز دارند و درگیر کرونا هستند با این تفاسیر خطر بالا است و به صورت جدی باید از عادی انگاری پرهیز کرد.

وی در خصوص واکسیناسیون شهروندان البرزی، اظهار کرد: واکسن سرعت خوبی گرفته است و در حال حاضر حدود ۲۴ هزار دز تزریق صورت گرفته است.

این مقام مسؤول با اشاره به اینکه در نظر داریم با توسعه مراکز واکسیناسیون روند را سرعت ببخشیم، یادآور شد: در حال حاضر راه‌اندزای مراکز بهداشت روستایی در دستورکار قرار گرفته است، همچنین ۲ مرکز شبانه روزی واکسیناسیون نیز در سطح استان راه‌اندازی خواهد شد.

بابایی در پایان در خصوص شلوغی مراکز واکسیناسیون، اضافه کرد: گروه‌های سنی محتلف همچون دانشجویان برای دریافت واکسن مراجعه دارند و این امر باعث شده است تا با جمعیت بیشتری در مراکز همراه شویم؛ اما تأکید داریم افراد بدون دریافت نوبت از سامانه به مراکز واکسیناسیون مراجعه نکنند تا با ازدحام مواجه نباشیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.