رشد ۸۷ درصدی درآمد اکرام ایتام و محسنین

با واریز بیش از 11 میلیارد تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین توسط حامیان البرزی رشد 87 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم خورد.

به گزارش پایگاه  خبری همگام با البرز محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۰۵۴۴ حامی حمایت ۱۵۲۷ یتیم و ۳۳۷۵ فرزند محسنین را بر عهده‌ دارند اظهار داشت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین البرزی در ۴ ماهه ابتدای سال ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز کردند.

وی بابیان اینکه این مبالغ در قالب واریز مستقیم به‌حساب فرزندان بوده گفت: با توجه به مبلغ واریزی حامیان، به‌طور میانگین ماهانه فرزندان ایتام ۱میلیون و 100 هزار تومان و فرزندان محسنین ۵۸۰ هزار تومان از طریق کارت‌های عضو شتاب به‌طور مستقیم به‌حساب هر فرزند معنوی واریزمی شود.

مدیرکل کمیته امداد البرز افزود : با واریز بیش از 11 میلیارد تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین توسط حامیان البرزی رشد 87 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم خورد.

مدیرکل کمیته امداد البرز موفقیت این نهاد در اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی را درگرو مشارکت و همکاری بیش‌ازپیش خیران دانست و یادآور شد: مردم البرز در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره کل کمیته امداد البرز و دفاتر امداد امام (ره) شهرهای البرز و همچنین تماس با شماره تلفن ۳۲۸۰۱۰۷۱ فرزندان معنوی خود را انتخاب و در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.