فوت ۱۵ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته

سخنگوی ستاد کرونای استان البرز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۵۳ نفر به صورت سرپایی به مراکز بهداشتی و درمانی استان مراجعه کرده‌اند که این آمار نسبت به هفته‌های قبل افزایش قابل توجهی داشته است.

مهرداد بابایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان البرز با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در البرز اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ نفر در استان بر اثر ابتلای قطعی به کرونا فوت کرده‌اند.

وی افزود: طی این مدت ۱۱۹ نفر بیمار جدید در بیمارستان‌ها بستری و ۱۲۵ نفر هم ترخیص شده‌اند.

وی توضیح داد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۵۳  نفر به صورت سرپایی به مراکز بهداشتی و درمانی استان مراجعه کرده‌اند که این آمار نسبت به هفته‌های قبل افزایش قابل توجهی داشته است.

بابایی در ادامه با گلایه از اینکه محدودیت‌های اعمال شده از سوی صنوف به درستی رعایت نمی‌شود که این امر بسترساز افزایش تعداد بیماران است، گفت: در جلسه دیروز ستاد استانی کرونا با دستور استاندار مقرر شد از امروز با همکاری سازمان صمت، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مرتبط نظارت بر فعالیت صنوف افزایش پیدا کند.

سخنگوی ستاد کرونای استان البرز در پاسخ به میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم گفت: متاسفانه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور کاهش یافته و به حدود ۵۰ درصد رسیده است.

وی ادامه داد: وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در البرز هم تابع آمار کشوری است این در حالی است که این آمار باید به بیش از ۹۰. درصد برسد تا بتوانیم کرونا را به خوبی کنترل کنیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.