محموله غذا و پوشاک حیوانات خانگی در اشتهار توقیف شد

فرمانده انتظامی استان از شناسایی محل نگهداری محموله 70 تنی غذا، مواد شوینده و پوشاک مربوط به حیوانات خانگی در یک انبار در شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد و گفت: این محموله میلیاردی از یکی از کشورهای همسایه غربی به منظور انتقال به یکی از همسایه های شرقی کشور بارگیری و ترانزیت شده بود.

عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار همگام با البرز  در کرج، اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مشخص شد که افرادی با شیوه خاص اقدام به واردات اقلام غیرضروری از جمله غذا و پوشاک حیوانات خانگی کرده و پس از انتقال به استان البرز، آن ها را در یک انبار در شهرک صنعتی اشتهارد دپو کرده اند.

وی افزود: در ادامه ماموران با رصد اطلاعاتی متوجه شدند که این محموله میلیاردی از یکی از کشورهای همسایه غربی به منظور انتقال به یکی از همسایه های شرقی کشور بارگیری و ترانزیت شده که متهمان از این طریق با دور زدن قانون، اقدام به خالی کردن اقلام در استان البرز کرده اند. فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: ماموران با اقدامات پلیسی محل دقیق خالی کردن اقلام در شهرک صنعتی اشتهارد را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی به آن جا اعزام شدند.

این فرمانده انتظامی یادآور شد: در بازرسی از انبار مورد نظر ۴۴ تن مواد غذایی، بیش از ۲۶ هزار لیتر مواد شوینده و ۷ هزار و ۱۰۰ عدد لباس حیوانات خانگی قاچاق کشف شد.

محمدیان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه تصریح کرد: ارزش اقلام مکشوفه توسط کارشناسان بیش از ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس امنیت اقتصادی با هدف مبارزه با افرادی که معیشت مردم را با مشکل روبه رو می کنند تشکیل و تمام تلاش خود را به کارگرفته تا با افراد سودجویی که برای کسب منافع خود، اقتصاد کشور را مختل می‌کنند برخورد کند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.