سارقان مامورنما را شناسایی کنید

پلیس آگاهی استان با انتشار تصاویر سارقان به عنف مامور نما، از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند برای شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

محمد نادربیگی،  امروز در گفت و گو با خبرنگار همگام با البرز اظهار داشت:  در پی ارجاع یک فقره پرونده اخاذی  و سرقت به عنف با پوشش ضابطان قضائی به پلیس آگاهی استان، پیگیری موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: اقدامات اولیه جهت شناسایی سارقان آغاز شده و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که نامبردگان در یک گروه ۲ نفره با استفاده از بی سیم و دستبند قلابی ضمن تهدید شهروندان اقدام به سرقت لوازم با ارزش آن‌ها می‌کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع، پرونده با شتاب بیشتر پیگیری شد و ماموران با اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت‌های شبانه روزی در نهایت یکی از متهمان را دستگیر و در پی اعترافات وی مبنی بر سرقت تحت پوشش مامور انتظامی با همدستی فرد دیگری، محل اختفاء متهم در محمدشهر کرج شناسایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از اطمینان از حضور متهم در منزلش وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند و در بازرسی از محل، خودرو پرایدی که به وسیله آن  متهمان سرقت و اخاذی می کردند نیز کشف شد.

نادربیگی با اشاره به اینکه سارقان بسیار حرفه ای بوده و تاکنون فقط به ۲ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند، خاطرنشان کرد: با توجه به احتمال سرقت های دیگر اعضای این باند از افراد متعدد، بازپرس شعبه ۱۴ دادسرای کرج، دستور چاپ تصاویر بدون پوشش متهمان را در رسانه‌های جمعی صادر کرده است، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست می شود تا جهت پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی کرج، مراجعه کنند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.