آغاز فرایند تکمیلی ثبت نام شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان البرز

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرزاز آغاز فرایند تکمیلی ثبت نام شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر این استان  ازتاریخ ۱۹ خرداد تا  ۱۹تیرماه ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج،حسین فلاح نژاد با اشاره به انجام مرحله بروز رسانی اطلاعات تعاونی‌ها در سامانه جامع بخش تعاونی کشور به نشانی http://taavoni.mcls.gov.ir در تاریخ اعلام شده قبلی در خصوص انجام فرایند تکمیلی ثبت نام شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان از سوی تعاونگران اظهار داشت: در مرحله بروزآوری، تمامی اطلاعات مرتبط با تعاونی‌ها و بارگذاری مدارک و مستندات مرتبط بر اساس موارد اعلامی در سامانه از سوی تعاونگران انجام شد.

وی افزود: در مرحله بعد تعاونی‌هایی که در زمینه به هنگام سازی اطلاعات اقدامات لازم را در زمان تعیین شده انجام داده و واجد شرایط شرکت در جشنواره هستند، باید از تاریخ ۱۹ خرداد ماه جاری لغایت ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ نسبت به تکمیل پرسشنامه اختصاصی جشنواره شانزدهم تعاونی‌های برتر و بارگذاری مدارک و مستندات اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: این مهلت قابل تمدید نبوده و پس از انجام مراحل مذکور صحت‌ سنجی مدارک و مستندات و فعالیت تعاونی‌ها توسط کارگروه علمی جشنواره تعاونی‌های برتر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان آغاز می‌شود.

فلاح نژاد ادامه داد: تعاونی‌هایی که بالاترین امتیاز را از کارگروه علمی جشنواره کسب کرده باشند، به عنوان تعاونی برتر استان البرز انتخاب و تعاونی‌های دارای امتیاز ویژه در هر گرایش به عنوان تعاونی برتر ملی معرفی می‌شوند.

شایان ذکر است شانزدهمین جشنواره استانی تجلیل از تعاونی‌های برتر، شهریورماه ۱۴۰۰ همزمان با هفته تعاون برگزار می‌شود.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.