همکاری پیام و قشم ایر برای افزایش مسیرهای مسافری و باری توسعه می یابد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان کرد: همکاری و تعامل بین این فرودگاه و شرکت هواپیمایی قشم ایر با هدف توسعه خطوط پروازی مسافری و باری طبق رایزنی های صورت گرفته افزایش می یابد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج، نادر ثناگو مطلق در دیداری با مدیر عامل قشم ایر به مناسبت نخستین سالگرد برقراری پروازهای این شرکت هواپیمایی در فرودگاه پیام اظهار داشت: هم اکنون هفته ای 2 پرواز از طریق این شرکت هواپیمایی در فرودگاه پیام به صورت مرتب به مقصد اهواز و بالعکس در حال انجام است که طبق نظرسنجی صورت گرفته بیشترین رضایتمندی را در بین مسافران داشته است.

وی اافزود: با توجه به برنامه فرودگاه بین المللی پیام برای توسعه مسیرهای مسافری خود به دیگر نقاط کشور از جمله مشهد مقدس، این آمادگی وجود دارد که از ظرفیت این شرکت هواپیمایی برای نیل به این هدف هرچه بیشتر استفاده کنیم.

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: همچنین با توجه به اینکه درخواست ها برای توسعه پروازهای کارگو(باری) از طریق فرودگاه بین المللی پیام به کشورهایی از جمله چین نیز در حال افزایش است می توانیم با استفاده از ظرفیت شرکت های هواپیمایی از جمله قشم ایر برای افزایش این پروازها با هدف توسعه صادرات و واردات نیز گام های اساسی برداریم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.