6 پروژه کلیدی دولت در البرز بزودی مورد بهره برداری قرار می گیرد

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه ما همیشه سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم، از بهره برداری 6 پروژه مهم و کلیدی که در دوره دولت های یازدهم و دوازدهم در البرز آغاز شده، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با لبرز از کرج،عزیزالله شهبازی در نشست برنامه ریزی جهت بهره برداری از پروژه های نیمه کاره که در دولت های یازدهم و دوازدهم در البرز آغاز شده، اظهار داشت: به پایان دولت نزدیک می شویم و با مروری بر روند اقدامات می توانیم مشاهده کنیم که در این مدت اقدامات بزرگی جهت ارتقا زیرساخت های استان در حوزه های مختلف صورت گرفته است.

وی افزود: در 3 سال اخیر پروژه های بزرگی در البرز به ثمر رسید، که مدت ها مورد مطالبه و نیاز مردم بود همچنین سرانه های بسیاری در بخش های مختلف ارتقا یافت.

شهبازی گفت: اکنون نیز براساس دستور رییس جمهور محترم در حال اجماع پروژه ها و طرح ها هستیم و 6 پروژه محوری در البرز احصا شد که آغاز آنها در این دولت بوده و بیشترین پیشرفت خود را بویژه در 3 سال اخیر داشته اند.

وی عنوان کرد: پروژه های بیمارستان یون درمانی و ورزشگاه 6 هزار نفری انقلاب کرج، قطار شهری و کنارگذر شمالی کرج، راه هشتگرد-طالقان که 2 دهه پیش آغاز شده بود، بیمارستان فردیس و ساختمان آب و خاک که باید تا پایان کار دولت مورد بهره برداری قرار گیرند.

استاندار البرز گفت: در این راستا منطقه 2 آزادراه تهران-شمال و افتتاح اولین پست برق 400 کیلوولت البرز در باغستان کرج نیز در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: طرح های اقتصادی بسیار مهمی نیز وجود دارند که برای این امر نیز هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

شهبازی گفت: بازدیدها و رصد های مستمر باید در دستور کار مدیران مربوطه باشد تا روند تکمیل این پروژه ها تسریع شود.

وی افزود: شهردار محترم کرج نیز اعلام کرد که تا پایان خردادماه امسال پروژه های این حوزه مورد بهره برداری قرار می گیرد.

استاندار البرز گفت: مجموعه مسئولان استان با همراهی دستگاه های نظارتی در استان بسیج شده اند که این امور به نحو مطلوب پیگیری و اجرایی شود.

وی ادامه داد: اتحاد و انسجامی که در البرز شکل گرفته عامل پیشرفت و توسعه این استان شده و امید است با تداوم این همراهی ها بتوانیم اسباب روسفیدی نظام جمهوری اسلامی ایران شویم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.