افزایش ۵ درصدی شعب اخذ رأی شهرستان کرج

فرماندار کرج از افزایش ۵ درصدی شعب اخذ رأی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز غفور قاسم پور،با بیان اینکه کلیه تمهیدات برای برگزاری انتخابات در این شهرستان فراهم شده است؛ اظهار داشت: در مجموع تعداد ۷۳۹ شعبه اخذ رأی برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان کرج پیش بینی شده است که از این تعداد مجموعا ۱۲صندوق اخذ رأی سیار است.

وی افزود: از  این تعداد صندوق های اخذ رأی سیار به تفکیک ۹ صندوق سیار در مرکز شهر کرج و شهرهای اقماری و ۳ صندوق سیار نیز مربوط به بخش آسارا است.

قاسم پور همچنین با مقایسه تعداد شعب اخذ رأی نسبت به ادوار پیشین ادامه داد: این دوره  شاهد افزایش ۵ درصدی تعداد شعب نسبت به دوره‌های پیشین خواهیم بود.

قاسم پور عنوان کرد: کلیه تمهیدات برای تجهیز شعب اخذ رأی پیش بینی شده و ستاد انتخابات شهرستان کرج با اعزام تیم نظارت و ارزیابی در شعبه های اخذ رأی بصورت میدانی الزامات و نیازهای شعب را احصاء و گزارش آن را به ستاد انتخابات شهرستان کرج اعلام نموده اند.

فرماندار کرج ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهیم داشت تا انتخاباتی سالم، امن و قانونمند؛ با محوریت سلامت مردم و رعایت توصیه های بهداشتی و مراقبتی نیز شهرستان کرج برگزار شود.
معاون استاندار گفت: در تمام شعب با نظارت عوامل دانشگاه علوم پزشکی پروتکل های بهداشتی اجرایی خواهد شد  و مردم عزیز با آسودگی خاطر می‌توانند در روز انتخابات به شعب اخذ رأی شهرستان کرج مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: مردم آگاه و فهیم ایران کوچک در طول بیش از چهار دهه گذشته، همواره به انقلاب و آرمان ها پایبند بوده اند و در انتخابات های گوناگون حضوری فعال داشته اند و در این دوره از انتخابات نیز با آگاهی، بصیرت و باور به اهمیت نقش آفرینی خود، مشارکتی فعال خواهند داشت.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.