مشاغل گروه ۲ با رعایت شیوه‌نامه‌ها فعالیتشان را آغاز کنند

استاندار البرز گفت: مشاغل گروه ۲ البرز با رعایت شیوه‌نامه‌ها فعالیتشان را آغاز کنند

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز،عزیزالله شهبازی پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست روحانی رئیس جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه کمیته‌های مربوطه گزارش‌های لازم را ارائه دادند، اظهار کرد: با توجه به مدیریتی که در البرز با همراهی ویژه مردم و اصناف صورت گرفت این بار نیز مورد تقدیر ستاد ملی قرار گرفتیم.

وی با قدردانی از همراهی مردم و بویژه صنوف، ادامه داد: شیب بستری‌ها و فوتی‌های البرز در موج چهارم شیوع کرونا با سرعت بالاتری نسبت به تهران در حال نزول است.

وی افزود: فرمانداران، فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا و تمامی نیروهای نظامی و انتظامی در البرز باید در خصوص اعمال محدودیت ترددها در تعطیلات پیش رو به جد حضور داشته باشند.

استاندار البرز گفت: اصناف البرز، درخواستی مبنی بر بازگشایی مشاغل گروه ۲ با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را داشتند و این امر طی مکاتبه و تماس تلفنی با ستاد ملی طرح شد و موافقت جهت اعمال این درخواست صورت گرفت.

وی افزود: البرز جزو اولین استان‌هایی بود که این درخواست را مطرح و پیگیری کرد.

شهبازی گفت: گروه‌های آسیب پذیر مشمول گروه یک، در حال واکسیناسیون هستند و امیدوارم با توجه به اقدامات صورت گرفته تا پیش از پاییز امسال واکسیناسیون به پایان برسد.

وی افزود: اصناف البرز همراهی بسیار خوبی با مصوبات ستاد ملی و استانی با کرونا داشتند و در خصوص بازگشایی مشاغل گروه ۲، ایجاد فرصت جهت پرداخت عوارض شهرداری و تمدید خودکار پروانه کسب تا ۳ ماه درخواست‌هایی مطرح کرده بودند که مورد موافقت قرار گرفت.

استاندار البرز گفت: همچنین کسبه‌ای که در حوزه ساخت و ساز فعالیت دارند بر اساس ماده ۵۹ برای پروانه ساخت، تخفیف ویژه ای خواهند داشت.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.