حذف استعلام‌های غیرضروری در روند اخذ مجوزها ضرورت دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: این قرارگاه از اهمیت بالایی برخوردار است و همه باید در راستای ارائه خدمت به مردم در چارچوب پنجره واحد خدمات، برنامه ریزی و اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز مجتبی عبداللهی در جلسه قرارگاه اصلاح ساختار و بهبود فضای کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به مردم که روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه(ع)، روز دختر و دهه کرامت، افزود: این قرارگاه در راستای اجرای کامل پنجره واحد و استقرار دولت الکترونیک است چراکه برای این امر قانون و دستورالعمل جامع و مدون وجود دارد.

وی ادامه داد: این موضوع باید به صورت دقیق مورد پیگیری قرار گیرد و مدیران باید در فاصله زمانی مشخص، گزارشی از عملکرد و برنامه های خود ارائه دهند.

عبداللهی گفت: تمامی دستگاه ها باید جلسات لازم را برگزار کنند و با احصا و اصلاح فرآیندها، خروجی را بعنوان یک مسیر راهنما به صورت بنر و پوستر در دستگاه ها نصب کنند تا متقاضیان از روند امور آگاه شوند. وی افزود: این قرارگاه از اهمیت بالایی برخوردار است و همه باید در راستای ارائه خدمت به مردم در چارچوب پنجره واحد خدمات، برنامه ریزی و اقدام کنند.

استاندار البرز گفت: ضرورت دارد از بروکراسی های دست و پا گیر و سردرگمی متقاضیان در ادارات و سازمان ها جلوگیری کنیم. وی با بیان اینکه مبنا و چارچوب قانونی در اخذ استعلام ها از دستگاه ها مورد انتظار است، افزود: روند صدور مجوزها گاهی زمان بر است و مجوزهای قبلی در این فرآیند باطل می شود که این امر منجر به طولانی شدن روند تحقق اهداف می شود.

عبداللهی گفت: با راه اندازی این قرارگاه درصدد هستیم تا با اقدامات قرارگاهی نسبت به اصلاح ساختار فرآیند کسب و کار، ارائه خدمات مطلوب به مردم را تسریع و تسهیل کنیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.