همه دستگاهها نسبت به ترویج فرهنگ اسلامی تلاش اهتمام ورزند

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج گفت: همه دستگاهها باید نسبت به موضوع فرهنگ اهتمام داشته و برای ترویج فرهنگ اسلامی تلاش کنیم چون تنها راه پیشرفت یک جامعه با اصلاح فرهنگ آن میسر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز حجت الاسلام علیرضا سعیدی اظهارداشت: با تصویب شورای شهر کرج و همت شورای عالی استان‌ها بیست و یکم فروردین ماه به نام روز فرهنگی کرج نامگذاری شده است که گرامیداشت آن بهانه‌ای برای مطرح نمودن هویت، داشته‌ها و ظرفیت‌های غنی کهن شهر کرج خواهد بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج فرهنگ را از ضروریات جامعه عنوان کرد و افزود: مدیریت شهری کرج به دلیل برخورداری از پتانسیل پارک ها، فرهنگ سراها، وسایل حمل و نقل عمومی و بیلبوردهای شهری، بیش از سایر ارگان ها می‌تواند به اعتلای فرهنگی جامعه کمک و می‌بایست از این امکانات نهایت استفاده رابه عمل آورد.

سعیدی با تأکید بر اینکه این روز با جشنواره لاله‌ها متقارن شده است، گفت: امسال نیز همچون سال های گذشته روز فرهنگی کرج با همراهی سایر دستگاه های فرهنگی شهر ویژه برنامه ای با حضور معاون پارلمانی رئیس محترم جمهور ، اعضای شورای شهر ،مدیران شهری ، اصحاب فرهنگ و هنر در ساعت 19:30 در پارک شهید چمران جنب پارک گلهای کرج برگزار و از تعدادی از اصحاب فرهنگ و هنر تجلیل خواهد شد.

وی بیان کرد: از عموم مردم ، اهالی فرهنگ و هنر و رسانه دعوت بعمل می آید تا در این روز فرهنگی حضور یابند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.