ساختمان دادگستری اشتهارد احداث می‌شود

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرزاز کرج، حسین فاضلی هریکندی در آیین کلنگ زنی ساخت مجتمع قضایی اشتهارد که با حضور جمعی از مسئولان شهری و قضایی این شهرستان برگزار شد،اظهار داشت: این حوزه قضایی یکی از حوزه های کم برخوردار استان است از برنامه‌ریزی برای برطرف کردن این کمبودها در دادگستری کل استان احداث شده است.

 و ی افزود : در سفر آیت‌الله رئیسی به استان البرز کمبودهای زیرساختی استان اولویت بندی شد که احداث ساختمان دادگستری برای استقرار دادگاهها و دادسرای شهرستان اشتهارد یکی از مصوبات این سفر بود.

رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه احداث این مجتمع قضایی از برکات سفر رئیس قوه قضائیه به استان البرز بوده است، تصریح کرد: بنای در نظر گرفته شده 10 هزار متر مربع عرصه و 3000 متر اعیان است که پیش بینی می‌شود در دو فاز و در مدت زمان یک و نیم ساله آماده بهره برداری شود.

رئیس کل دادگستری استان البرز عنوان کرد: مجتمع قضایی اشتهارد شامل 19شعبه قضایی اعم از شعب دادسرا و دادگاهها و بخش‌های اداری، عمومی و مدیریتی بوده که با احداث آن بخش مهمی از کمبودهای زیرساختی این شهرستان در حوزه خدمات قضایی برطرف می‌شود.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.