ارتقاء سطح همکاری های با تبیین رویکرد جدید، حمایت از شرکتهای تعاونی

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز:حمایت از تولید و اشتغالزایی شرکتهای تعاونی اولویت بانک توسعه تعاون میباشد که با تبیین رویکرد جدید مدیریتی، اهتمام ویژه ای در زمینه ارتقاء سطح همکاریهای فی مابین بانک و شرکتهای تعاونی شکل گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز،علی غیاثی مدیر شعب استان البرزبه مناسبت هفته تعاون به همراه مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ضمن بازدید از تعاونی های فعال شهرستان ساوجبلاغ طی جلسه ای مشترک به بررسی وضعیت و مشکلات تعاونی های این شهرستان پرداخت.

غیاثی حمایت بی بدیل مجموعه بانک توسعه تعاون از تعاونی ها و تولیدکنندگان را در امر توسعه و اشتغال یادآور شدو اظهار کرد: ایه افتخار و مباهات مجموعه مدیریت بانک توسعه تعاون میباشد که شاهد پیشرفت و ارتقاء سطح تولید و اشتغال شرکتهای تعاونی و حضور پرقدرت محصولات تولیدی آنها در سطح بازار میباشیم.

وی افزود: جهت ارتقاء سطح تولید و اشتغال فعلی از هیچ کوشش و حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

غیاثی با خاطر نشان کردن اختصاص 70 درصد منابع و تسهیلات بانک توسعه تعاون به تعاونی ها تصریح کرد: تعامل همه جانبه و مطلوب تعاونی ها با بانک و انتقال منابع و تمرکز عملیات مالی آنها در بانک توسعه تعاون میتواند به تقویت جایگاه و منابع بانک در راستای افزایش توان مالی و تسهیلاتی بانک در حمایت از شرکتهای تعاونی و تولیدی کمک نماید.

غیاثی با بیان این مطلب که، هدف این جلسات علاوه بر بررسی مشکلات تعاونگران و تولیدکنندگان این حوزه ارتقاء سطح روابط و تعاملات با رویکرد حمایت از اشتغال و تولید استان میباشد که در این زمینه بانک نیز به عنوان تنها بانک تخصصی و حمایتی بخش تعاون که عاملیت صندوق توسعه ملی را نیز برعهده دارد انتظار حرکت روبه جلو و سازنده تعاونی ها در این زمینه را دارد.

مدیر شعب استان البرز رویکرد مدیریتی جدید حاکم بر بانک را رویکردی بر مبنای حمایت حداکثری از شرکتهای تعاونی عنوان کرد و اذعان داشت: همانطور که میدانید این رویکرد بر مبنای حمایت حداکثری از شرکتهای تعاونی، تولیدی و صنعتی تبیین گردیده و هدف آن کاهش دغدغه تولیدکنندگان و بنگاههای اقتصادی بالاخص تعاونی ها میباشد که هم اکنون شاهد آن بوده و بارها توسط مدیران استانی مربوطه مورد تایید قرار گرفته است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.