توسعه مشاغل خانگی یکی از مهمترین اهداف در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است

سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز گقت: توسعه مشاغل خانگی یکی از مهمترین اهداف در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز عبدالله دارایی در حاشیه میز ارتباطات مردمی وزارت کار و رفاه اجتماعی که در مرکز شهید خدایی برگزار شد اظهار داشت: استان البرز امروز میزبان ریس جمهور در دولت مردمی است.

و ی با اشاره به اینکه ما به عنوان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمانهای تابعه در غالب شورای هماهنگی دستگاه های تابع تعاون و کار و رفاه اجتماعی امروز میز ارتباطات مردمی وزارتخانه و سازمان های تابع را به صورت متمرکز برگزار و به همشهری های خود خدمت مستقیم ارائه می دهیم ، افزود: وزارتخانه تعاون کار و رفاه اجتمایی همراه با سازمانهای فنی و حرفه ای، بهزیستی ، تامین اجتماعی، مدیریت درمان ، صندوق بازنشستگی و غیره در ارتباطی با بدنه و اقشار مردمی در این محل حضور دارند که بتوانیم خدمت مستقیم و رو در رو با مقامات را با مردم داشته باشند.

 

سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز عنوان کرد: یکی از محورهای اصلی ما حوزه اشتغال است که بنا بر تعهدی که استان البرز در حوزه اشتغال دارد امروز می خواهیم مستقیم از جوانان و همه اقشاری که جویای شغل هستند دعوت کنیم تا به این ستاد و به این میز مراجعه کنند و خواسته های مستقیم خود را ارائه دهند.

دارایی گفت: از دیگر اقدامات این اداره کل بحث مشاغل خانگی است که امیدواریم یکی از برنامه ها وایده های بزرگی که به دنبال ان هستیم و سبب توسعه و ترویج حوزه مشاغل خانگی می شود در سال جاری تحقق پیدا کند.

وی با بیان اینکه با تسهیلاتی که دولت با ارقامی که در سال 1401 مشخص می کند امیدواریم هرچه فراگیر تر و هرچه گسترده تر باشد رشته ها و رسته های شغلی را بتوانیم در مشاغل خانگی و کسب و کارهای خانگی توسعه دهیم، تصریح کرد: تعاونی ها گروه های جهادی ی و ان جی اوها و غیره با مردم مرتبط هستند و ما قصد داریم ان ها را در غالب تعاونی ها و مجموعه حقوقی توسعه و به بسته شدن انها به مشاغل خانگی دامن بزنیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.