۸۱۶ کیلوگرم موادمخدر در استان البرز کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز از کشف ۸۱۶کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هگام با البرز به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان البرز؛ سرهنگ  علی سلیم پور  در مورد کشفیات پلیس از ابتدای سال تاکنون در استان البرز، اظهار داشت: از مجموع مواد مخدر کشف شده بیش از 500 کیلوگرم توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان کشف شده و بقیه در عملیات‌های مشترک در استان های مختلف کشور به دست آمده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز با بیان اینکه در این مدت 31 قاچاقچی و 349 خرده فروش دستگیر شدند، افزود: 2 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر طی سال جاری در این استان  متلاشی و  167 دستگاه خودروی سبک و سنگین از قاچاقچیان کشف شده است.

سرهنگ سلیم پور در بخش دیگری از سخنان خود از جمع آوری 534 معتاد متجاهر در سال جاری اشاره کرد و گفت: این جمع آوری ها در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در مناطق مختلف استان البرز صورت گرفته و به  مراکز درمان و بازپروری  منتقل شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: یکی از اولویت‌های مهم  پلیس البرز مبارزه قاطع و جدی با قاچاقچیان مواد مخدر بوده  و خانواده‌ها به عنوان عامل مهم در پیشگیری و کنترل معضل بزرگ مواد مخدر با مراقبت بیشتر از فرزندان خود هستند.

وی به اجرای طرح‌های پاکسازی در مناطق آلوده استان البرز اشاره کرد و افزود: طرح پاکسازی نقاط آلوده در مناطق مختلف در حال اجرا است که به صورت مستمر در مناطقی مثل حصار، مهدی آباد و ملک آباد با برنامه ریزی های اطلاعاتی و عملیاتی اجرا می شود.

رئیس پلیس مبارزه مواد مخدرالبرز  با تاکید بر این موضوع که برای ریشه کن کردن معضل مواد مخدر نیاز به همکاری همه آحاد جامعه و مسئولان است ، گفت: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت عمومی به ویژه سوداگران مرگ با جدیت برخورد می کند و اجازه نمی دهد که جامعه از سوی این افراد نا امن شود.

وی گفت:  پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز آمادگی کامل در خصوص جمع آوری معتادین متجاهر را در هر نقطه از سطح استان را به محض اعلام ظرفیت از سوی دستگاه های مسئول را دارد.

سلیم پور تاکید کرد: با توجه با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس و دانشگاه ها اولویت پلیس برخورد قاطع و مستمر با خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر در اطراف مراکز اموزشی است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.