مسیرهای پروازی فرودگاه بین المللی پیام افزایش می یابد

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به فعال بودن بخش مسافری این فرودگاه گفت: افزایش مسیرهای پروازی به دیگر نقاط کشور از مبدا پیام یکی از برنامه هایی است که به صورت جدی به دنبال محقق کردن آن هستیم.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، اکبر قنبرپور در نشستی با اصغر عبدالله پور مدیر عامل شرکت هواپیمایی تابان که در پیام برگزار شد افزود: فعال بودن بخش های مسافری، کارگو و آموزشی در منطقه ویژه اقتصادی پیام ظرفیت منحصر به فردی است و کمتر منطقه ای در کشور پیدا می شود که از چنین پتانسیلی برخوردار باشد.

وی به اشاره به اینکه پروازهای مسافری از این فرودگاه به صورت هفتگی در حال انجام است گفت: هم اکنون پروازها به مقصد مشهد مقدس، اهواز و بالعکس از طریق فرودگاه بین المللی پیام در حال انجام که مورد استقبال خوب مردم نیز قرار گرفته است.

قنبرپور ادامه داد: بر همین اساس سیاست کلی ما بر این است که از طریق رایزنی با ایرلاین های مختلف بتوانیم مسیرهای پروازی بیشتری که مورد تقاضا مردم البرز و منطقه است را ایجاد کنیم.

اصغر عبدالله پور مدیرعامل شرکت هواپیمایی تابان نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت:این منطقه توان پذیرش انواع هواپیما را دارد و این امیدواری وجود دارد که پروازهای این شرکت در آینده نزدیک در پیام افزایش یابد‌.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.