قطار شهری کرج باید ظرف یک ماه آینده راه اندازی شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بار دیگر برای رفاه مردم در تردد و گره گشایی از این پروژه کهن شهری با شهرداری و شورای اسلامی شهر همراهی می کنیم و البته این امر را مشروط به این موضوع کردیم که تا یک ماه آینده شاهد راه اندازی قطار شهری کرج باشیم.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز عزیزاله شهبازی اظهار داشت:  در جلسه رفع موانع پروژه قطار شهری کرج که روز سه شنبه در حوزه استاندار برگزار شد، با اشاره به ضرورت تسریع در بهره برداری از این پروژه، افزود: سال هاست که مردم کرج در انتظار استفاده از این امکان مهم حمل و نقل هستند.

وی افزود: بازدیدهای بسیاری از این پروژه مهم داشتیم و در خلال این بازدیدها جلسات متعددی نیز برگزار شد که اکنون شاهد سرعت بخشی آن هستیم.

شهبازی گفت: اکنون به ایستگاه آخر رسیدیم و بهره برداری از قطار شهری کرج پس از سال ها انتظار، نزدیک است.

وی عنوان کرد: شهرداری کرج و پیمانکار مجموعه مشکلاتی دارند که البته تاکنون همراهی بسیاری با آنها داشته ایم و امروز نیز تدابیری اتخاذ شد.

استاندار البرز گفت: بار دیگر برای رفاه مردم در تردد و گره گشایی از این پروژه کهن شهری با شهرداری و شورای اسلامی شهر همراهی می کنیم و البته این امر را مشروط به این موضوع کردیم که تا یک ماه آینده شاهد راه اندازی قطار شهری کرج باشیم.

وی ادامه داد: با تمهیداتی که اندیشیده شد پیمانکار قطار شهری کرج موظف شد که ظرف یک ماه آینده نسبت به راه اندازی قطار شهری کرج اقدام کند.

شهبازی گفت: از جذب اعتبارات خاص دولتی تا جلب همراهی های ویژه استانی برای راه اندازی قطار شهری کرج اقدام کردیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.