دست یاری به سمت مسئولان دراز می کنم

در مراسم تکریم و معارفه شهردار کرج، اتحاد و همدلی مهم ترین لازمه کار جهادی عنوان شد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز مصطفی سعیدی سیرائی در مراسم تکریم و معارفه شهردار کرج، ضمن قدردانی از اعضای شورای ششم به منظور اعتماد و انتخاب وی همچنین تایید و صدور حکم از وزارت کشور، از خدمات ۴ ساله اعضای شورای پنجم و علی کمالی زاده، شهردار کرج در این دوره تشکر کرد.

وی ضمن یادآوری این موضوع که هرچه داریم از برکت اهل بیت داریم، تاکید کرد که مسیر اهل بیت را ادامه و خدمت به مردم را سر لوحه کار خود قرار می دهیم.

شهردار کرج در ادامه از حمایت های امام جمعه کرج، نماینده های مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار البرز، مدیران کل قضایی، انتظامی، نظامی و نظارتی در راستای همدلی و کار و خدمت به مردم نیز قدردانی کرد.

سعیدی با تاکید بر کار جهادی برای خدمت به مردم، گفت: امروز با خودم و مردم عهد می‌بندم که با کار جهادی و تلاش به سمت بهبود اوضاع و توسعه خدمات گام بردارم.

وی با یادآوری سخنان رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری در خصوص امید دادن به مردم، عنوان کرد: با وجود جوانان انقلابی، آینده برای ایران و انقلاب اسلامی روشن خواهد بود.

شهردار کرج اظهار امیدواری کرد: با تلاش بیشتر و کار جهادی بتوانیم مسیری که مسولان قبل برای خدمت به مردم پیمودند ادامه دهیم و آینده ای روشن را برای شهر رقم بزنیم.

سعیدی اضافه کرد: برای تحقق خدمت و توسعه خدمت رسانی دست یاری را به سمت خادمان مردم دراز میکنم و امید است با اتحاد و همدلی بتوانیم این مهم را به نحو احسن محقق کنیم.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.