آغاز فعالیت کمپ ماده 16 استان البرز با پیگیری دستگاه قضایی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اعلام آغاز به فعالیت کمپ ماده 16 در استان البرز از پذیرش 225 معتاد متجاهر در این کمپ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج حسن مددی در تشریح دستاوردهای دومین مرحله جمع آوری معتادان متجاهر در شهر کرج اظهار داشت: با تحویل این معتادان به کمپ ماده ۱۶ در ماه جاری عملا این کمپ در استان راه اندازی شد.

وی افزود: ایجاد کمپ ماده 16 از ابتدای تاسیس استان البرز یکی از مطالبات جدی عمومی بود که همواره با موانع پیش روی، هیچ وقت به مرحله راه اندازی نرسید اما با پیگیری انجام شده توسط رئیس کل دادگستری استان و دادستانی این خواسته بالاخره به مرحله اجرا رسید.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اعلام جمع آوری 125 معتاد در روز گذشته و تحویل آن ها به یگان امداد جهت انتقال از مرکز غربال به مرکز ماده ۱۶ افزود: تا کنون در دو مرحله ۲۲۵ نفر معتاد متجاهر در شهر جمع آوری و جهت درمان تحویل کمپ شده اند.

وی با اشاره به گلایه شهروندان از وضعیت معتادان متجاهر در سطح شهر ابراز امیدواری کرد با استمرار فعالیت این کمپ، آمار ارتکاب جرایم سرقت و خرید و فروش مواد مخدر کاهش قابل توجهی یابد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.