مجتمع گردشگری کندلوس در روستای کندر راه اندازی شد

رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی استان البرز از راه اندازی مجتمع گردشگری کندلوس در روستای کندر در محور کرج چالوس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز شادی حاضری در حاشیه افتتاح مجتمع گردشگری کندلوس واقع در کیلومتر 4 محور کرج – چالوس که با حضور مدیرکل میراث فرهنگی البرز و معاون گردشگری و دیگر مسئولان استان به بهره برداری رسید، اظهار داشت: این مجتمع گردشگری که در آن خدمات اقامتی و پذیرایی به مسافران ارا ئه می شود، از نظر دسترسی در یک موقعیت جغرافیایی مناسب احداث شده و مسافران عبوری از سمت پایتخت و چندین استان کشور به هنگام سفر به استان های شمالی می توانند از خدمات این مجموعه استفاده کنند.

وی در مورد این مجتمع گردشگری که در ابتدای روستای زیبای کندر و با سرمایه گذاری 50 میلیارد تومانی احداث شده است، گفت: مساحت این مجتمع بیش از 1500 مترمربع است و با ظرفیت 16 اتاق و بیش از 60 تخت پذیرای اقامت مسافران است.

رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه زحمات زیادی از سوی مالکان این مجموعه برای راه اندازی آن انجام شده است، ادامه داد: در این مجموعه سالن های پذیرایی، کنفرانس ، آلاچیق و فضای باز برای پذیرایی از مسافران تعبیه شده است.

حاضری با اشاره به نقشی که این مجتمع گردشگری در ایجاد اشتغال در استان و رونق روستائیان آن منطقه خواهد داشت، بیان کرد: با توجه به چشم انداز زیبایی که این مجموعه گردشگری نسبت به محیط پیرامونی خود دارد، فرصت خوبی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی است که چند روزی در آن اقامت کنند.

وی با اشاره به حضور تشکل های بخش خصوصی در این مراسم برای آشنایی هرچه بیشتر با ظرفیت‌های گردشگری استان بیان کرد: در حال حاضر با توجه به گرامیداشت هفته گردشگری با فعالیت یک نمایشگاه صنایع دستی فرصتی برای ارائه تولیدات هنرمندان البرزی در این مجتمع فراهم شده است.

رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی با تاکید بر اینکه وجود چنین مجتمع گردشگری در البرز فرصت مناسبی برای رونق اقتصادی استان و بهبود شرایط گردشگری در استان است، عنوان کرد: برای پذیرایی مهمانان در این مجموعه از مدرن ترین دستگاه‌ها و تجهیزات آشپزخانه ای مدرن استفاده شده است.

در این مراسم از شادی حاضری رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی استان البرز و جمعی از فعالان حوزه گردشگری استان با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

پایگاه خبری استان البرز
انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.