واکسیناسیون کارکنان شهرک صنعتی اشتهارد کلید خورد

مدیر عامل شهرک صنعتی اشتهارد از آغاز واکسیناسیون کرونا برای کلیه کارکنان شهرک صنعتی اشتهارد از روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج میثم نیک نژادی امروز در جمع خبرنگاران استان البرزاظهار داشت: طبق هماهنگی‌های انجام شده مکانی در شهرک صنعتی اشتهارد با متراژ یک هزار متر مربع با ۲۵ لاین برای واکسیناسیون کرونا کلیه شاغلین در شهرک صنعتی اشتهارد اختصاص داده شده است.

وی ضمن تقدیر از دانشگاه علوم پزشکی البرز، فرمانداری، سپاه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشتهارد افزود: واحدهای صنعتی می‌توانند با ارائه لیست برای افراد بالای ۱۸ سالبدون محدودیت سنی تقاضای واکسیناسیون نموده و پس از آن منتظر تماس اعلام تاریخ و ساعت واکسیناسیون پرسنل خود باشند.

این مسئول تصریح کرد: لازم است واحدهای صنعتی در این نامه ضمن معرفی یک رابط، مشخصات پرسنل شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد آنها را درج نموده و به آدرس بلوار ابوریحان، جنب مسجد امام سجاد علیه‌السلام، دفتر شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد ارسال نمایند.

نیک‌نژادی در خاتمه عنوان داشت: از واحد‌های صنعتی تقاضا داریم در راستای حفظ نظم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مراجعه بدون هماهنگی به مرکز واکسیناسیون شهرک، خودداری نموده و پس از تماس دفتر شهرک در خدمت تمامی عزیزان خواهیم بود.

تماس با ما

انتهایپیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.