سارقین طلا فروشی کرج دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز ضمن تاکید بر برخورد قاطع و جدی با مجرمین سابقه‌دار، گفت: سارقین طلافروشی کرج که به صورت مسلحانه اقدام به سرقت کرده‌ بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز، ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان البرزدر خصوص سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در این کلانشهر، گفت: فیلم سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در کرج بازتاب بسیاری در فضای مجازی به همراه داشت که خوشبختانه با پیگیری‌های پلیس متهمین و سارقین شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اشاره به اینکه تمام سعی خود را به کار خواهیم گرفت تا به مقابله با سرقت و جرایم خرد این‌چنینی بپردازیم، ادامه داد: پرونده مشابه زورگیری در اتوبان تهران کرج به سرعت در دستور کار دستگاه قضا قرار گرفت و ظرف ده روز آینده شاهد اعلام حکم نهایی این مجرمین خواهیم بود.

مددی بیان کرد در همین راستا پرونده سارقین طلافروشی مسلحانه کرج نیز تکمیل و به دادگاه ارسال خواهد شد، امیدواریم بتوانیم با اقدامات سریع و قاطع  نظم و امنیت را برای مردم برقرار کنیم.

وی با بیان اینکه هیچ ارفاقی برای سارقین زندانی در زندان‌های کرج لحاظ نخواهد شد، تصریح کرد: سعی داریم با برخورد قاطعانه با چنین جرائمی برخورد کنیم؛ همچنین برخورد قاطع با افراد سابقه دار به صورت جدی‌تری در دستور کار قرار گرفته است.

این مقام مسؤول در ادامه با اشاره به برخی فیلم‌های منتشر شده از سارقین خودرو در فضای مجازی مبنی بر اینکه «هر خودرویی را که اقدام به کار کنیم می‌توانیم به سرقت ببریم»، اظهار کرد: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا افرادی که متنبه نمی‌شوند به صورت قاطع تری برخورد شود، همچنین تلاش کردیم اقدامات محدود کننده ای برای این افراد در نظر بگیریم برای مثال سارقین این‌چنینی از مرخصی برخوردار نخواهند بود؛ البته که تمام دستگاه‌ها باید برای پیشگیری از جرم کمک کنند و این وظیفه تنها شامل حال دستگاه قضا نمی‌شود.

دادستان کرج در بخش دیگری در خصوص معتادان متجاهر در استان البرز، یادآور شد: یکی از دلایل افزایش سرقت‌های خرد در سطح استان ازدیاد معتادان متجاهر است که سرقت‌های خرد را به دنبال دارد.

مددی افزود: در همین راستا در آینده بسیار نزدیک چند کد کمپ ماده ۱۶ راه اندازی خواهد شد در این میات شاهد افزایش امنیت شهروندان خواهیم بود.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.