شهرداری دریافت بدهی های خود را از دانه درشت ها شروع کند

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری کرج هر چه سریعتر دریافت بدهی های خود را از دانه درشت ها شروع کند.

به گزارش پایگاه خبری  همگام با البر مریم قهرمانی صارم ظهر امروز در نطق پیش از دستور دهمین جلسه رسمی شور ای اسلامی شهر کرج که در صحن علنی شورا برگزار شد اظهار داشت: در برخی از مناطق شهرداری پرونده های ملکی وجود دارد که اکثراً دارای رأی اِعاده بوده و اقدام موثری از سوی شهرداری در رابطه با آرای مذکور به عمل نیامده است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: تذکر بنده را به صورت مکتوب به شهرداری اعلام تا ضمن جلوگیری جدی از هر گونه ساخت و ساز جدید خصوصاً بناهای در حال احداث بدون پروانه و طبقات اضافی بدون داشتن استحکام بنا وعدم تأمین پارگینگ از سوی مدیریت شهری جلوگیری شود.

قهرمانی بیان کرد:شهرداری ضمن ارائه لیست کامل املاک دارای رأی اِعاده و تخریب( دو سال گذشته)نسبت به تعیین تکلیف آنان با در نظر گرفتن این موضوع که عدم اقدام قانونی توسط شهرداری به منزله ترک فعل بوده که توسط دستگاه محترم قضائی و قابل پی گیری می باشد هر چه سریعتر اقدام و نتیجه به شورای شهر اعلام شود.

مریم قهرمانی صارم با بیان اینکه عدالت محور باشیم تصریح کرد: نخستین اولویتی كه مدیریت شهری باید به آن توجه كند تامین منابع درآمد پایدار و ارتقای عدالت محوری است، به این مفهوم كه درآمدها متناسب با هزینه قابلیت توسعه را داشته باشد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.