فراخوان مشمولان فارغ التحصيل رشته هاي پزشکي و پيراپزشکي جهت اعزام به مراکز درماني نيروهاي مسلح

معاون وظيفه عمومي استان از فراخوان مشمولان فارغ التحصيل رشته هاي پزشکي و پيراپزشکي جهت اعزام به مراکز درماني نيروهاي مسلح ازسوي سازمان وظيفه عمومي ناجا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج سرهنگ “محمد رضا چگيني” ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باتوجه به تشديد شيوع ويروس منحوس کرونا و نياز مراکز درماني نيروهاي مسلح براي خدمت رساني به مردم برابر فرمان فرماندهي معظم کل قوا (مدظله العالي)، مشمولان غايب و غير غايب فارغ التحصيل رشته هاي گروه پزشکي و پيراپزشکي فراخوان شده اند.
وی افزود: مشمولان مي بايست براي اعزام به خدمت اقدام کنند تا در اولين زمان ممکن، پس از سازماندهي جهت مشارکت در امر درمان بيماران به مراکز درماني نيروهاي مسلح اعزام شوند.

سرهنگ چگینی افزود:مشمولان فارغ التحصيل رشته هاي گروه پزشکي و پيراپزشکي که براي اعزام به خدمت اقدام کرده اند و برگ آماده به خدمت به تاريخ مهرماه 1400 دريافت کرده اند مي بايست در تاريخ قيد شده مطابق اطلاعات درج شده در برگ معرفي نامه مشمولان،خود را معرفي کنند و برابر روال جاري اعزام آنها انجام مي پذيرد.

این مقام انتظامی گفت:مشمولان فارغ التحصيل گروه پزشکي و پيراپزشکي در رشته هاي پزشکي ،پرستاري ،فوريت هاي پزشکي ،علوم آزمايشگاهي و راديولوژي که براي اعزام به خدمت اقدام کرده و داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ هاي پس از مهرماه يعني آبان ماه وبعداز آن هستند،تاريخ اعزامشان از سوي سازمان وظيفه عمومي به مهرماه تغييريافته و مي بايست با مراجعه به دفاتر پليس+10 برگ جديد اعزام به خدمت خود را دريافت کنند.

معاون وظیفه عمومی استان تصریح کرد:مشمولان فارغ التحصيل گروه پزشکي و پيراپزشکي در رشته هاي پزشکي ،پرستاري ،فوريت هاي پزشکي ،علوم آزمايشگاهي و راديولوژي که تاکنون براي اعزام به خدمت اقدام نکرده اند تا تاريخ 17 شهريورماه 1400 فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر پليس+10 نسبت به معرفي خود جهت اعزام به خدمت اقدام کنند.

وی ادامه داد.مشمولان پس از معاينات لازم و تزريق واکسن هاي مننژيت،ديفتري و کزاز در مراکز بهداشت سطح کشور، در اولين موعد اعزام به نيروهاي مسلح اعزام و در مراکز درماني سازماندهي و بکارگيري خواهند شد.

این مقام انتظامی افزود:مشمولان غايب فارغ التحصيل گروه پزشکي و پيراپزشکي که تاکنون براي اعزام به خدمت اقدام نکرده اند نيز تا تاريخ 17 شهريورماه 1400 فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر پليس+10 نسبت به معرفي خود جهت اعزام به خدمت اقدام کنند تا پس از معاينات لازم و تزريق واکسن هاي مننژيت،ديفتري و کزاز در مراکز بهداشت سطح کشور، در اولين موعد اعزام به نيروهاي مسلح اعزام تا در مراکز درماني سازماندهي و بکارگيري شوند.

سرهنگ چگینی در پایان گفت:اطلاع رساني در خصوص محل و زمان مراجعه اين مشمولان با ارسال پيامک از طريق سامانه پيامکي 110206010، احضار توسط مراکز وظيفه عمومي سطح کشور و يا مراجعه به دفاتر (پليس +10) و دريافت برگ معرفي نامه انجام مي پذيرد و اين عزيزان مي توانند آخرين اطلاعات و اخبار در اين حوزه را فقط از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان وظيفه عمومي به نشاني www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گويا به شماره 096480 و يا کانال سازمان در پيام رسان سروش به نشاني khabaresarbaz@ و همچنين مراکز وظيفه عمومي سطح کشور دريافت کنند.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.