مرکز تجاری سازی طرح‌های فناورانه در اتاق بازرگانی البرز افتتاح شد

مرکز تجاری سازی طرح‌های فناورانه در محل اتاق بازرگانی البرز با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه استان و مدیرعامل شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج افتتاح شد.

به گزارa پایگاه خبری همگام با البرز از کرج  معاون هماهنگ کننده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز و مدیر عامل شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج از نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صنعتی اتاق بازرگانی البرز بازدید کردند.

در این بازدید که با همراهی رئیس، نائب رئیس و یک عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز همراه بود، سرهنگ ولی الله شادمان با مهم برشمردن نمایش توانمندی‌های تولیدی و صنعتی استان در قالب چنین نمایشگاه‌هایی اظهار داشت: رصد موانع و مشکلات پیش روی صنعتگران و تولیدکنندگان توسط مجموعه هایی مانند اتاق بازرگانی و انتقال این موضوعات به مسئولان استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان البرز با اشاره به راه اندازی استودیو فاتح در اتاق بازرگانی استان افزود: طرح مسائل و مشکلات فعالان بخش خصوصی با مسئولان استان از طریق رسانه‌ها و مطالبه گری از مدیران اجرایی در تسریع رفع موانع پیش روی تولید و صنعت بسیار موثر است.

در بخش دیگری از این‌ بازدید، پرهام رضایی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با اشاره به نمایش توانمندی‌های تولیدی استان در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی، مبلمان، پوشاک، صنایع دستی، قطعات خودرو، مواد غذایی و یا لوازم خانگی در نمایشگاه اتاق بازرگانی البرز گفت: دستیابی به چنین تولیداتی سبب افزایش توان صادراتی و کاهش حجم واردات نمونه های خارجی شده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز بیان کرد: در کنار راه اندازی نمایشگاه توانمندی تولیدی و صنعتی در محل اتاق، سال گذشته استودیو رادیویی و تلویزیونی فاتح با هدف خدمت هرچه بیشتر به بخش خصوصی راه اندازی شد.

وی ادامه داد: استودیو فاتح به عنوان رسانه بخش خصوصی و با ضبط برنامه‌هایی با حضور تولیدکنندگان و صنعتگران استان در حال فعالیت است تا فعالان اقتصادی استان در کنار بیان دیدگاه‌های خود به تحلیل و بررسی مسائل و مشکلات موجود بپردازند.

در بخش دیگری از این بازدید با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه استان البرز، مرکز تجاری سازی طرح‌های فناورانه در محل اتاق بازرگانی استان در راستای کمک به توسعه اقتصاد دانش بنیان و شناسایی طرح های فناورانه با قابلیت تجاری سازی افتتاح شد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.