استفاده از بالگردهای اورژانس برای تزریق واکسن کرونا در مناطق صعب‌العبور

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: برای تزریق واکسن در مناطق صعب العبور بالگرد در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج پیر حسین کولیوند امروز در مراسم رونمایی از اولین اتوبوس آمبولانس ساخت داخل در منطقه ویژه پیام کرج، با بیان اینکه در پیک جدید کرونا قرار داریم، اظهار داشت: طی این مدت مأموریت‌های اورژانس تا سه برابر افزایش یافته است.

کولیوند با اشاره به مشارکت اورژانس در واکسیناسیون کرونا، افزود: تا پیش از حضور اورژانس صف‌های طولانی و اذیت‌کننده‌ای برای هموطنان ایجاد شده بود اما با حضور اورژانس امروز در کشور صف واکسن تقریباً صفر شده است.

وی ادامه داد: در شهرهایی مثل تهران با تیم‌های عملیاتی هر جایی که صف وجود داشته باشد اورژانس حضور پیدا کرده و کار را به اتمام می‌رساند. برای افرادی هم که قادر به مراجعه نیستند موتور آمبولانس در نظر گرفته شده است.

کولیوند در ادامه با بیان اینکه مراکز واکسیناسیون خودرویی رضایت خوبی را به دنبال داشته است، گفت: برای مناطق صعب العبور هم بالگرد در نظر گرفته شده است.

ای مسئول در پایان با اشاره به کمبود آمبولانس و نیاز به سه تا چهار هزار آمبولانس جدید، گفت: اگر بتوانیم از تولید داخل استفاده کنیم برای تأمین این تعداد آمبولانس به خارج نیاز نخواهیم داشت.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.