اثر تحریم در سفره‌های مردم بروز پیدا کرده است

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تحریم‌های علیه ملت ایران در دهه ۷۰ و ۸۰ مضاعف شد، گفت:  پیش از این به نوعی تحریم سر سفره‌های مردم بروز نداشت اما از ۱۱ سال پیش نمی‌دانم بر اساس چه تحلیلی تحریم و اثر تحریم بر سر سفره‌های مردم رفت.

ب ه گزارش پایگاه خبری همگام با البرز سردار علی فدوی روز چهارشنبه نهم تیر ماه در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه امام حسن مجتبی (ع) در محل سالن شهید سبحانی سپاه کرج اظهار داشت: این هفته سالروز یکی از جنایت‌های علنی آمریکایی‌ها است که نمی‌توانند از زیر این بار جنایت فرار کنند و آن هم سقوط هواپیمای مسافربری است که این امر مذبوحانه را از روی استیصال و ترس انجام دادند.

وی ادامه داد: همه جهان از این کار آمریکا به  عنوان جنایت یاد می‌کنند و آمریکایی‌ها نمی‌توانند از این جنایت فرار کنند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به تنوع ماموریت‌های سپاه افزود: بسیاری از ماموریت‌های سپاه در طول سالیان ایجاد شده و این طور نبوده که سپاه ماموریت‌های مشخص و تعیین شده‌ای را اجرایی کند.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: اجرای این مأموریت‌های جدید به عهده سپاه استان‌ها است و هر مأموریت جدیدی که پیش می‌آید باید پای کار و پشتیبان نظام و انقلاب باشیم.

وی در ادامه با اشاره به اعمال تحریم‌های ظالمانه از سوی آمریکا گفت: تحریم ایران از سوی آمریکا هیچ هنگام تعطیلی نداشته و ایران از سال ۵۸ با تحریم درگیر بوده است.

وی با بیان اینکه تحریم‌های علیه ملت ایران در دهه ۷۰ و ۸۰ مضاعف شد، اظهار کرد: پیش از این به نوعی تحریم سر سفره‌های مردم بروز نداشت اما از ۱۱ سال پیش نمی‌دانم بر اساس چه تحلیلی تحریم و اثر تحریم بر سر سفره‌های مردم رفت.

فدوی بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی همیشه شاهد اقتدار ایران اسلامی و زبونی آمریکا و دشمنان خواهیم بود.

وی متذکر شد: این دشمنان هستند که دائم احساس ترس می‌کنند و بنا بر وعده خدا که می‌گوید پس از هر سختی یک آسانی است، به لحاظ استقامت، تحمل و صبر مردم و تلاشی که کل نظام و مسئولان نظام برای حل این مسائل و مشکلات مردم داشتند خداوند بعد از آن سختی‌ها آسانی را به وجود می‌آورد که مردم بعد از مدتی این سختی‌ها را یادشان برود.

در این آئین سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا به عنوان فرمانده جدید سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز معرفی و سردار سید یوسف مولایی به عنوان جانشین فرماندهی دانشگاه افسری امام حسین (ع) منصوب شد.

۱۷ مساله مهم البرز را احصا کردیم

سردار سرتیپ دوم سید یوسف مولایی فرمانده سابق سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز هم در این مراسم با بیان اینکه البرز دیار حافظان بازی دراز، تپه کرجی‌ها و قلاویزان است، اظهار کرد: رشادت‌های رزمندگان استان البرز در دوران جنگ تحمیلی به قدری زیاد است که هنوز هم وقتی سردار فضلی از افتخارات کربلای پنج می خواهد بگوید به رشادت های شهید کیانپور اشاره می کند.

وی با بیان اینکه البرز به گفته مقام معظم رهبری ایران کوچک است و اقوام مختلفی را در خود جای داده و می تواند به عنوان منشوری معکوس عمل کند، ادامه داد: البرز سرزمین فناوران علم و صنعت،‌نوآوری، ورزشکاران و هنرمندان است و افتخاری بالاتر از این نیست که البرز زادگاه افراد شخصی مثل آیت الله طالقانی است.

سردار مولایی در توضیح منشور بودن البرز گفت: منشور کارش این است که نور واحد را تجزیه به انوار درخشان رنگارنگ می کند و این استان می تواند انوار مختلف ایران کوچک را به یک ید واحد تبدیل کند.

وی ادامه داد: البرز سرزمین مردمان عزیزی که در همه آنات و ساعات و حالات در پای انقلاب برای حفظ انقلاب و اسلام و کمک به مردم دیگر نقاط کشور در بحران ها حضور می یافتند که در سرپل ذهاب و خوزستان و گلستان و لرستان افتخار آفرینی کردند.

فرمانده سابق سپاه استان البرز با بیان اینکه پنج سال پیش در ابتدای حضورم در البرز ۱۷ مسئله بسیار مهم احصاء‌شد، اضافه کرد:  حدود یک ماه طرح عملیاتی برای حل این مشکلات برنامه ریزی شد که یکی از نتایج آن طرح رجعت است.

وی افزود: در همه برنامه های سپاه از طرح سازندگی تا طرح شهید رهنمون نیروهای سپاه ابتکار عمل به خرج دادند که از میان آنها می‌توان به احیای پایگاه بسیج مساجد اشاره کرد.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.