انتخابات فرصت خوبی است که مردم سرنوشت چهار سال آینده خود را تعیین کنند

رئیس  دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز گفت: با نیامدن مردم پای صندوق‌های رای مشکلی از مشکلات موجود حل نمی‌شود و تجربه نشان داده همیشه بدترین انسان‌ها به واسطه عدم حضور بهترین انسان‌ها عنان اجرای امور کشور را به دست می‌گیرند.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز حامد باقری فراهانی در نشست مطبوعاتی که با موضوع انتخابات ۲۸ خرداد  با اصحاب رسانه در دانشگاه علمی و کاربردی کرج برگزار شد اظهار داشت: انتخابات در همه نظام‌های مردم سالار فرصتی است که مردم بتوانند افراد ناتوان را کنار بگذارند و افراد اصلح و توانمند را روی کار بیاورند.

وی ادامه داد: انتخابات فرصت خوبی است که مردم با بررسی توانمندی، عملکرد گذشته و صلاحیت نامزدها، سرنوشت چهار سال آینده خود را تعیین کنند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت امروز کشور هم نشأت گرفته از انتخاب‌های قبلی ماست که این امر حساسیت انتخاب اصلح را دو چندان می کند.

باقری اضافه کرد: هر کس به فراخور توان خود باید تنور انتخابات را گرم کند چون چه ۸۰ درصد مردم پای صندوق‌های رای حاضر شوند چه ۴۰ درصد و یا کمتر باز هم با رای‌های اخذ شده رییس جمهور و اعضای پارلمان شهری مشخص می شود.

این مسئول تاکید کرد: با نیامدن مردم پای صندوق‌های رای مشکلی از مشکلات موجود حل نمی‌شود و تجربه نشان داده همیشه بدترین انسان‌ها به واسطه عدم حضور بهترین انسان‌ها عنان اجرای امور کشور را به دست می‌گیرند.

وی اضافه کرد: وظیفه تک تک ما این است که به فراخور امکان خود زمینه آشتی مردم با صندوق‌های رای را فراهم کنند.

رییس  دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز گفت: درست است که شیوع کرونا، مشکلات معیشتی و ناکارآمدی برخی مدیران باعث ایجاد شبهاتی در خصوص حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای شده ولی با نیامدن و عدم انتخاب مشکلی از مشکلات موجود حل نمی‌شود و این انتخاب اصلح است که می‌تواند مردم را به آینده امیدوار کند.

وی ادامه داد: وظیفه اقشار دانشگاهی این است به ابعاد مختلف لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات بپردازد تا شبهات اقشار مختلف به ویژه جوانان در این حوزه برطرف شود.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام /شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.