اطلاعیه ستاد مرکزی سید ابراهیم رییسی

با سلام و تحیت؛

با آرزوی توفیق روزافزون برای مردم عزیز و انقلابی استان البرز، به استحضار می رسانیم؛ ستاد مرکزی و مردمی حجت الاسلام و المسلمین آقای سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از روز دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۰ به صورت رسمی افتتاح و فعالیت های خود را آغاز کرده است.

همانطور که جناب آقای رئیسی در روز ثبت نام هم عنوان فرمودند، سیاست تبلیغاتی ایشان در ایام انتخابات «هر خانه یک ستاد» است. هر هوادار ایشان، ظرفیتی بالقوه برای تشویق مردم به مشارکت حداکثری و نقش آفرینی برای معرفی ابعاد مهم شخصیتی و انتشار برنامه های وی  می باشد. همه باید تلاش خود را برای رقم خوردن تحولی بزرگ که نتیجه آن تشکیل «دولت قوی» برای حل مسائل اساسی مردم است به کار بگیرند‌.

از این رو سیاست ستاد مرکزی و مردمی سید ابراهیم رئیسی در استان البرز، پشتیبانی محتوایی، سازماندهی و حمایت از فعالیت‌های خودجوشی است که در قالب های انفرادی یا ستادهای مردمی برای انتخاب نامزد اصلح مجاهدت می‌کنند.

همین اساس، کمیته های مختلفی در ستاد مرکزی و مردمی استان البرز تشکیل گردیده است که مردم عزیز و ستادهای مردمی می‌توانند با مراجعه به ستاد مرکزی، هم افزایی حداکثری با یکدیگر داشته باشند.

در پایان با توجه به اینکه ستاد مرکزی و مردمی استان البرز بر اساس حکم صادره از ستاد مرکزی کشوری، مسئولیت ارتباط و هماهنگی با استانداری و سایر دستگاه های مسئول در امر انتخابات را بر عهده دارد و تشکیل شبکه ناظرین صندوق ها نیز از وظایف اصلی این ستاد است، متذکر می شویم ستادهای محترم خودجوش مردمی از معرفی خود تحت عبارت هایی همچون «ستاد اصلی» و «مرکزی» سید ابراهیم رئیسی در استان البرز در تبلیغات فضای مجازی و حقیقی اجتناب کنند تا موجب سردرگمی برای هواداران و مسؤولان امر نشود. تنها ستاد رسمی که مسؤولیت نمایندگی آقای رئیسی را بر عهده دارد، ستاد مرکزی و مردمی است.

علاقمندان می توانند جهت همکاری به آدرس زیر مراجعه نمایند:

کرج- بینمیدان شهدا و زیرگذر طالقانی، جنب ایستگاه اتوبوس، طبقه همکف برج قائم، ستاد مرکزی و مردمی سید ابراهیم رئیسی

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.