تبلیغات از 8 صبح پنجشنبه 20 خرداد آغاز می شود

فرماندار شهرستان کرج گفت: تبلیغات قانونی نامزدهای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از بیستم خردادماه آغاز می‌شود و هر گونه تبلیغات قبل از این تاریخ به عنوان تبلیغ زودهنگام تلقی شده و تخلف است.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج غفور قاسم پور پس از اعلام اسامی نامزدهای انتخابات  اسلامی شهر و روستا تبلیغات زودهنگام نامزدها را خلاف قانون اعلام کرد و با اشاره به وضعیت تولید محتوا در فضای مجازی و تبلیغات پیش از موعد اظهار داشت: آغاز زمان تبلیغات و رقابت نامزدهای متقاضی ورود به پارلمان شهری از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۲۰ خردادماه خواهد بود اما شمار قابل توجهی بدون توجه به این مهم تبلیغات خود را صفحات شخصی و فضای مجازی آغاز نموده اند.

فرماندار شهرستان کرج گفت: تبلیغات قانونی نامزدهای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از بیستم خردادماه آغاز می‌شود و هر گونه تبلیغات قبل از این تاریخ به عنوان تبلیغ زودهنگام تلقی شده و تخلف است.خواهد بود اما شمار قابل توجهی بدون توجه به این مهم تبلیغات خود را صفحات شخصی و فضای مجازی آغاز نموده اند.

وی افزود: طبق قانون تمامی فعالیت‌های نامزدها رصد می‌شود و تبلیغات زودهنگام در این رابطه نیز تخلف محسوب شده و برابر قوانین پیگیری خواهد شد.

فرماندار کرج در ادامه از برگزاری نشست‌های توجیهی با نامزدها پیرامون اجرای قانونی فرایند تبلیغات و رعایت موازین تعریف شده خبر داد و گفت: پیش از زمان شروع تبلیغات، این جلسات در شهرهای اقماری کرج برگزار می‌شود.

قاسم پور افزود: دستور العمل و بایدها و نبایدهای تبلیغاتی به انضمام شیوه نامه های بهداشتی در این جلسات برای نامزدهای شورای شهر در شهرهای کرج تشریح و تبیین خواهد شد.

تبلیغات نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به مدت یک هفته خواهد بود و ۲۶ خردادماه نیز پایان زمان قانونی آن خواهد یافت.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.