۶۰ هزار میلیارد تومان هزینه دو طبقه کردن آزادراه کرج_قزوین

استاندار البرز گفت: درسفر دوم رئیس جمهور به استان البرز هزینه دو طبقه شدن آزادراه کرج_قزوین ۶۰ هزار میلیارد تومان برآورد شد. 

 

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج مجتبی عبداللهی ظهر امروز در نشست خبری شورای اطلاع رسانی که در سالن جلسات شهدای استان البرز برگزار شد،با اشاره به اینکه در سفر دوم رئیس جمهور اعتبارات بسیاری به استان البرز تعلق گرفت که یکی از آنها دو طبقه شدن آزادراه کرج_قزوین بوده که نیاز به ۶۰ هزار میلیارد تومان اعتبار دارد که بار بزرگی از ترافیک ملی و استان را کاهش می‌دهد، گفت: ۸ هزار و ۲۰۷ میلیارد تومان اعتبار در سفر دوم رئیس جمهور به استان برای بخش های مختلف در نظر گرفته شد.

وی افزود : استان البرز از نظر میزان مشارکت در انتخابات خوب عمل کرد و مورد تجلیل قرار گرفت اما از نظر خود ما قابل قبول نبوده و باید این مشارکت با توجه به کارهای بسیار بالایی که در استان انجام شد باید میزان مشارک بیشتر می شد.

وی با بیان اینکه از اصحاب رسانه خواهشمندیم تا با تبلیغات و توانایی خود میزان مشارکت دور دوم انتخابات مجلس را افزایش دهیم٫افزود: ۶ حوزه انتخابیه و ۸۷۰ شعبه اخذ رای در استان البرز فعال هستند که با برآورد جمعیتی که انجام‌شده ۲ میلیون و ۵۰۰ نفر واجد و‌شرایط هستند.

استاندار البرز با بیان اینکه در سال ۹۸ مشارکت مردم ۲۸ درصد بود ه و در این دوره نزدیک به ۳۱ درصد بود که امید است در دور دوم بتوانیم سربلند شویم، گفت: از امروز باید درصدد ایجاد بسترهای مناسب برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر باشیم.

عبداللهی ادامه داد: تنها در وزارت نیرو پروژه های مهمی حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در استان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه در بخش بهداشت و درمان تا پایان دولت سیزدهم حدود هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی به مجموعه استان اضافه می شود ، گفت: ساخت ۳۰۰ مدرسه تا پایان دولت سیزدهم در دستور کار قرار گرفته است که تاکنون حدود نیمی از آن محقق شده است. 

وی در پایان گفت۲۱درصد کاهش جرایم در استان نسبت به سالهای گذشته داشته ایم.

پایگاه خبری البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.