پرونده مسکن مهر  مشاهیر ۲۲هزار میلیارد ریال به بیت المال برگرداند

سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان از بازگشت ۲۲ هزار میلیارد ریال از پرونده مسکن مهر مشاهیر به بیت المال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز از کرج ذبیح الله زارع بعد از ظهر امروز در نشست خبری که در سالن جلسات شرکت عمران شهر جدید مهستان با اشاره به اینکه در حوزه نهضت ملی  آسیب شناسی های بسیاری انجام شده  و سبب مرتفع شدن مشکلات مسکن ملی نیز شده است، گفت: در نهضت ملی تمام پیمانکاران از طریق فراخوان و تایید کمیته فنی شرکت عمران انتخاب شده اند.

زارع با توجه به اینکه نزدیک به ۵۰ هزار واحد مسکن به صورت خود واحد، انبوه سازی و دولتی در حال ساخت استکه بخش اعظم آن تعیین و تکلیف و واگذاری شده اند، خاطرنشان کرد: از بزرگترین دستاوردهای این شرکت پرونده مسکن مهر مشاهیر بود که تعععین تکلیف شده و ۲۲ هزار میلیارد ریال به بیت المال باز گشته است.

وی افزود: در حال حاضر جمعیت شهر جدید مهستان به ۲۰۰هزار نفر رسیده است که انتظار می رود دستگاه هاب اجرایی نمایندگی های خود را در این شهر مستقر سازند.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان عنوان کرد: یکی از مشکلات عمده شهروندان این شهر نبود دستگاه های خدمات رسان در این سه‌ر بوده و سهروندان مجبور هستند برای انجام کارهای خود به کرج مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه شهر جدید مهستان از نظر زیر ساخت های آموزش و فرهنگی با مشکلات بسیاری مواجه است، عنوان کرد: در طرح تفضیلی مهستان برای ۵۰۰ هزار نفر جمعیت پیش بینی شده است.

سرپرست شرکت عمران شهر مهستان عنوان کرد: ۲ هزار واحد مسکونی مهر تا پایان اردیبهشت ماه جاری در این شهر به مردم واگذار می شود.

وی با اشاره به اینکه در طرح نهضت ملی پروژه های مهد کودک، مدرسه، مراکز بهداشتی ، مرکز آموزشی و رفاهی در شهر مهستان دیده شده است، بیان کرد:۳۳ هزار واحد مسکونی در اجرای طرح نهضت ملی در این شهر پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: ۲۰ هکتار زمین برای احداث آرامستانها در کنار شهر جدید مهستان اختصاص داده شده است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.