افزایش بیش ازدو برابری ناوگان حمل و نقل عمومی کرج

علیرضا رحیمی از اضافه شدن 153 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی مدیریت شهری کرج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همگام با البرز علیرضا رحیمی محمودآبادی عضو شورا اسلامی شهر کرج ضمن بیان اینکه اولویت مدیریت شهری در کنترل ترافیک برای شهروندانی است که از حمل و نقل عمومی در سطح شهر استفاده می کننداظهار داشت:امروزه بیش از دو برابر ظرفیت موجود اتوبوس در سطح شهر، خریداری شده و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

علیرضا رحیمی اضافه کرد:موجودی دستگاه های فعال ناوگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر در سال یک هزار و چهارصدو دو 136 دستگاه بود که با حمایت و تلاش های پارلمان مدیریت شهری طی یکسال 153 دستگاه اتوبوس از طریق یارانه دولت،اوراق و منابع شهرداری خریداری شد و در حال حاضر تعداد29 دستگاه به شهرداری کرج تحویل و تعداد53دستگاه اتوبوس نیز بهسازی و آماده بهره برداری است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج استفاده از ناوگان حمل و نقل پاک و سبز را در کاهش آلودگی ضروری دانست و اظهار داشت:از مجموع دستگاه های اتوبوس خریداری شده 40 دستگاه آن برقی می باشد و قرار است در خط ویژه اتوبوس(میدان حصارک-پایانه شهید سلطانی)بکار گرفته شود و به عنوان ستون فقرات حمل و نقل عمومی در سطح شهر نقش ایفا کند.

علیرضا رحیمی نایب رئیس کمیسیون تلفیق در پایان یادآور شد تا پایان سال حدود100دستگاه به چرخه خدمات اضافه می شود که به تعداد حداقل200راننده پایه یکم نیاز است که فراخوان آن نیز در حال انجام است.

پایگاه خبری استان البرز

انتهای پیام/شراره کهنسال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون از ثبت دیدگاه. پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.